Park linowy Kudowa Zdrój

Park linowy Kudowa Zdrój

Góry Stołowe są często wybieranym miejscem przez wspinaczy. Trasy wspinaczkowe poprowadzone są na Szczelińcu, czy Narożniku. Z kolei w centrum miasta znajduje się Park Linowy Kudowa, w którym czekają atrakcję dla dzieci i dorosłych.

Prócz trzech tras linowych w parku można korzystać z dmuchańców, gokartów, trampolin i zorbingu.

 

ILE TRAS JEST W PRAKU LINOWYM W KUDOWIE ZDROJU?

 

W Parku Linowym w Kudowie zdroju znajdują się trzy trasy.

Najłatwiejsza trasa Junior jest przeznaczona dla dzieci od 5. roku życia. Znajduje się na wysokości 1,5 m. Na dzieci czeka 14 kombinacji przejść wraz z przeszkodami m.in. zjazd na sankach linowych, czy tyrolka.

Średnia trasa znajduje się na wysokości od 4 do 6 metrów. Dzieci do 10. roku życia mogą korzystać z niej wyłącznie pod opieką instruktora lub rodzica pod warunkiem, że mają zasięg ręki 150 cm.. Na odważnych czeka 10 przeszkód, w tym trzy zjazdy tyrolskie. Przejście trasy zajmuje od 25 do 40 minut.

Trasa wysoka zawieszona jest na wysokości do 15 metrów. Jest dość wymagająca i przeznaczona dla osób od 12. roku życia z zasięgiem ręki 180 cm. Ma 17 przeszkód, w tym zjazd w Beczce Śmiechu oraz zjazdy tyrolskie. Przejście całej trasy zajmuje od 40 do 60 minut.

CO WARTO WIEDZIEĆ PRZED WIZYTĄ W PARKU LINOWYM?

  • Park linowy znajduje się w samym centrum Kudowy-Zdroju, przy ul. Kombatantów.
  • Godziny otwarcia uzależnione są od dnia, pogody, a także tego, czy na terenie obiektu nie jest organizowana impreza zamknięta. Park linowy w Kudowie-Zdroju działa także zimą!
  • Miejsca parkingowe znajdują się w wzdłuż ulic Kombatantów i Słoneczną, pomiędzy którymi znajduje się park linowy.
  • Park linowy dysponuje trasami dla dzieci od 5. roku życia, które mają min. 130 cm zasięgu podniesionej do góry ręki. Bilet wstępu na trasę Junior to 34,99 zł. Bilet wstępu na Trasę Średnią kosztuje 39,99 zł dla osób do 16. roku życia i 44,99 zł dla dorosłych. Z kolei trasa wysoka to kosz rzędu 44,99 i 49,99 zł.
  • Bilety wstępu na trasę nie mają limitów czasowych, ani liczby przejść.

Park linowy Kudowa Zdrój

Park linowy Kudowa Zdrój

Park linowy Kudowa Zdrój

Park linowy Kudowa Zdrój

Park linowy Kudowa Zdrój