Sala zabaw CAPITALNA ZABAWA w Kudowie Zdroju

Sala zabaw CAPITALNA ZABAWA w Kudowie Zdroju

W dawnym budynku kina Capitol przy ulicy Jana Matejki mieści się ogromna sala zabaw Capitalna Zabawa. Wizyta w tym miejscu to dobry pomysł na spędzenie czasu z dziećmi pod dachem w wietrzne, deszczowe albo bardzo upalne dni podczas pobytu w Kudowie-Zdroju. Wycieczka do sali zabaw jest świetnym urozmaiceniem górskich wypraw w Góry Stołowe.

Sala zabaw Capitalna Zabawa ma 372 m2 powierzchni, na której postawiono wysoki na 7 metrów małpi gaj z 3 poziomami atrakcji. Na dzieci czekają zjeżdżalnie, kulki, kolorowe labirynty z przeszkodami, zjeżdżalnie, basen z piłkami a także ścianki wspinaczkowe różnego typu. Wszystkich atrakcji w obiekcie jest aż 89!

 

Sala jest czysta i bardzo nowoczesna.

 

Najwięcej frajdy z zabawy będą tu miały dzieci powyżej 3 roku życia, ale dla maluszków, które nie czują się jeszcze zbyt stabilnie wspinając się na drabinki i kolejne poziomy barwnej instalacji przygotowano mały kącik z poduszkami i piłkami.

W sali zabaw znajduje się pięknie urządzona kawiarnia z ciastami domowej roboty, deserami oraz aromatycznymi kawami i herbatami.

CO WARTO WIEDZIEĆ PRZED WIZYTĄ W SALI ZABAW CAPIALNA ZABAWA?

 

  • Sala Zabaw Capitalna Zabawa w Kudowie Zdroju znajduje się w samym centrum Kudowy-Zdroju, przy ul. Jana Matejki 1. Bardzo blisko stąd do Muzeum Zabawek.
  • Sala zabaw jest otwarta od 12 do 19 w tygodniu, a od 10 do 20 w weekendy.
  • Cena biletu na 1 godzinę w tygodniu 15 zł, 20 zł za 2 godziny, w weekendy – 20 i 25 zł (czerwiec 2022). Opłaty za cały dzień atrakcji to 30 zł od poniedziałku do czwartku i 46 zł od piątku do niedzieli. Dzieci do 1 roku życia i rodzice wchodzą za darmo.
  • Po obiekcie trzeba poruszać się w skarpetkach. Przy wejściu znajduje się szatnia, w której można zostawić buty, okrycia wierzchnie i plecaki.
  • Capitalna Zabawa ma też sale urodzinowe, w których można zorganizować przyjęcie.

Sala zabaw CAPITALNA ZABAWA

Sala zabaw CAPITALNA ZABAWA

Sala zabaw CAPITALNA ZABAWA

Sala zabaw CAPITALNA ZABAWA

Sala zabaw CAPITALNA ZABAWA